MENNESKENE

 
 
 
Trond.jpg
 

Eventyrlie består av et team med fagfolk som kompletterer hverandre og har stor lidenskap for arrangementer.

Vi har stor arbeidskapasitet og gode samarbeidspartnere, samtidig som vi er kostnadseffektive og fremtidsrettet i møte med en verden i endring. I tillegg til vår faste kjerne, har vi et stort team med dyktige faste frilansere som brukes i ulike arrangement, både i Norge og i utlandet.


 
trond.JPG

Trond Lie

✆ 913 46 000
trond@eventyrlie.no

joachim.JPG

Joachim Berg

✆ 902 83 515
joachim@eventyrlie.no

 

 
helene.JPG

Helene Lund Hauge

✆ 90 10 30 60
helene@eventyrlie.no

ludvig.JPG

Ludvik Heian Pettersen

✆ 93 00 47 50
Ludvik@eventyrlie.no

 

 
tara.JPG

Tara Lie

✆ 95 10 16 96
tara@eventyrlie.no

unnamed_Fotor.jpg

Ina Moen Enger

✆ 40 62 06 21
✉ ina@eventyrlie.no

 

 
helen.JPG

Helen Herlofson

✆ 97 68 88 18
helen@eventyrlie.no

Frida+1+Kim+E+BergsethCopyright+lite_Fotor.jpg

Frida Thorsen

✆ 91 38 14 68
frida@eventyrlie.no